O mne


Líčenie ma fascinovalo už od útleho detstva. Už ako 3 ročná som objavila svet líčidiel. Táto vášeň mi ostala do teraz. Zbožňujem radosť žien, keď sa pozrú do zrkadla a sú nadšené z toho, čo vidia – krásu seba samej. Preferujem prirodzenosť a zvýraznenie krásy. Rada tvorím celok preto okrem líčenia ponúkam aj účesovú tvorbu. 

Ponúkam denný, večerný, svadobný či foto makeup. Samozrejmosťou je aj reklamné líčenie či líčenie módnych prehliadok alebo TV show.  
Ak sa chcete zo sveta makeupu dozvedieť viac, bude pre Vás zaujímavý kurz sebalíčenia . Komplet ponuku služieb vrátane obľúbeného fotenie s vizážou nájdete v časti služby

A prečo si zo širokej ponuky vybrať práve mňa? Milujem čo robím a odovzdávam Vám zo seba maximum. K práci pristupujem zodpovedne s vášňou no zároveň s pokorou a ústretovosťou k Vašim potrebám a želaniam. Pracujem výhradne s kvalitnou a luxusnou dekoratívnou kozmetikou. V mojom kufríku nájdete značky ako Dior, Yves Saint Laurent, Charlotte Tilbury, Armani, Estee Lauder, Bobbi Brown, Huda Beauty, Rare Beauty, Mac a iné. Moju prácu si pozrite v galérii a ak sa Vám bude páčiť, zavolajte a dohodneme si termín.